WV - Vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WV - Vampire

WV-Vampire megújult világa!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A város főtere

Go down 
+4
Gwenda
Silas Arcane
Hannah
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:07 am

Már a kinézete sem valami megnyerő, én is remélem nem futok vele össze. Vagyis ha megerősödök akkor állok elébe! *kacsint* De oké szólok ne izgulj, nem vagyok öngyilkos típus, még nem... De te is légy óvatos, amúgy harcoltál már vele, csak csak most keresed?
Vissza az elejére Go down
Hannah
Parancsnok
Hannah


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:09 am

- szerinted, honnan vannak a sérülései? *vigyorodik el* Már egy ideje követem őt, de olyan akár egy kígyó, mindig sikerül kicsúsznia a kezeim közül, azonban egyszer az ő szerencsecsillaga is lehullik az égről, valószínűleg az én kezem által.
Vissza az elejére Go down
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:12 am

-Remek! Csak azért kérdeztem, mert ha már harcoltatok és még nem bírtál vele akkor gond van. De az még a jobbik eset ha eddig sikerült megszöknie, szerintem! Kíváncsi lettem rá, hogy ki lehet az a szuper vámpír, akinek sikerül meglógnia a nagy Hannah elől! *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Parancsnok
Hannah


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:19 am

- azt hiszem, egy kicsit sokra tartasz engem Silas. *azért mosolyog, mert tetszik neki a "nagy" jelző* Én sem vagyok ám mindenható, ő meg mindig jó helyen mutatta meg magát, a segítség gyorsan ott volt számára. Általában egyedül mozog, de ha valahol összefutok vele, hirtelenjében egyből több vörös is lesz mellette, hogy segítsék őt, ha megtántorodik. Egyszer úgy is elkapom.
Vissza az elejére Go down
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:25 am

-Talán, neked is több feketével kéne megjelenned, úgy biztosan nem menekülne! Nem venné el semmi sem a figyelmedet, s úgy minden meglenne oldva! Szólj pár embernek ha gondolod beállhatoka seregedbe! *mondja nagyszemekkel, örülne ha végre csinálhatna is valamit*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Parancsnok
Hannah


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:28 am

- seregembe? *elneveti magát* általában jobb szeretek egyedül dolgozni, és így van ezzel a legtöbb magunk fajta is, nem szeretek másokra vigyázni, miközben dolgozok, az veszi el a figyelmemet, ha valakiért aggódnom kell... vagy figyelem, nehogy baja essen. *Silasra pillant* Te pont ilyen személy vagy... úgyhogy ne nézz ilyen boci szemekkel rám! *azért meg lehet győzni... csak ahhoz kevés a bociszem*
Vissza az elejére Go down
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:30 am

-Akkor? Akkor mivel tudnálak meggyőzni? Vagy bizonyítsak? Szívesen csak mondj valamit, annyira szereték már csinálni valamit, elmúlt az újonc korszakom és csak párszor harcoltam, aból az egyiknél is a szárnyaim bánták...szóval ha nem akarod hogy bedilizzek válassz!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Parancsnok
Hannah


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 12:41 am

*sóhajt, majd gondterhelt tekintettel vizslatja Silast* most ez részleges fenyegetés akart lenni? *legyint* nem kell semmit tenned, te már így is hozzám nőttél, hozzám tartozol... nem kell bizonyítanod... jól van, legyen akaratod szerint, elvégre szabad világban élünk. Csatlakozhatsz...
Vissza az elejére Go down
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 1:03 am

-Nagyszerű! *majdhogynem Hannah nyakába ugrik de inkább mégsem* Nefélj már, te tanítiottál annyira béna nem lehetek és megigérem vigyázni fogok magamra, nem kell pátyolgatni engem, megtudom magam védeni! És kell egy erős tag is a csapatodba! *angyali arc*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Parancsnok
Hannah


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 1:08 am

- aha... *jegyzi meg sokat mondo tekintettel* Akkor te "erős tag", majd meglátjuk miként vállsz be a csapatomban. Ha nem tudsz beilleszkedni, magadra vess. napi 24 órából 20-at általában kint vagyunk, és cirkálunk a kiosztott terepen, már ha van célpont, úgyhogy kezdheted is a keresését. nekem letelt a "munkaidőm", és még meg kell hallgatnom a többiek beszámolóit. *kiterjeszti szárnyait* Holnap tőled is várom a jelentést, aztán nehogy meggondold magad, ha majd túl sokat kérek tőled... *ölt nyelvet Silasra, majd elrepül Darkmoonba*
Vissza az elejére Go down
Silas Arcane
Harcos
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 29.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 1:11 am

-Csak 20 óra? Hm, túl engedékeny vagy! *mondja gúnyosan, majd miután elrepül Hannah, maga is szárnyra kap és indul keresgélni...most legalább nem céltalanul bolyong a városban, hanem megbízásból. Mennyivel jobban hangzik így, nem igaz? Nos, elrepül az város főterétől és körbejárja a várost*
Vissza az elejére Go down
Gwenda
Újonc
Gwenda


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 30.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:03 pm

*Nemrég ért Bloodforestbe, és egész idáig a vörösek elől bújkált. Most végre kimerészkedik ő is a főtérre, bár nagyon óvatos, és próbál figyelni rá, hogy egyetlen vámpír se tudja megközelíteni.*
Vissza az elejére Go down
Tichva
Újonc
Tichva


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 06.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:06 pm

*Egyedül kóricál, mert ugyan kimással is tenné. Kifosztható zsebeket keres, mivel ez fő foglalkozása. Sikeresen beszerez egy tömött pénztárcát egy férfitől, aki vastag aranylánccal a nyakán lép ki a boltból, tárcájával, telefonjával a farszebében. Mire a kocsihoz ér, három különbséget lehet felfedezni korábbi és jelenlegi portréja között. Hiányzik a tárca, a telefon és az aranylánc. Tichva pedig rég egy sikátorban lapul velük a kukák mögött láthatatlanul.*
Vissza az elejére Go down
Katherina
Harcos
Katherina


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:14 pm

*már egy ideje a városban van, és most érkezett el a főtérre. Nagyon óvatosan mozog, nem szeretné felhívni a figyelmét sem a vörösönek sem a feketéknek arra, hogy egy magafajta fehér vámpír itt van. Úgy lehet, ha nem rendelkezne kellő tapasztalattal, már régen Redwoodban lógnak valamelyik cellában, és éppen kivéreztetnék.*
Vissza az elejére Go down
Gwenda
Újonc
Gwenda


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 30.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:18 pm

*Mégiscsak észrevesz egy vámpírt, bár az fehérnek tűnik (nem mintha Gwenda még csípőből meg tudná állapítani...) Nem megy közelebb, inkább menekülőre fogná, ha nem épp abba a sikátorba menne be, ahová előzőleg egy másik kiscsaj is. Így akarva-akaratlan belebotlik Tichvába.*
- Te mit keresel itt? *kérdi első megdöbbenésében.*
Vissza az elejére Go down
Tichva
Újonc
Tichva


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 06.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:20 pm

- Pénzt! *feleli morogva, hogy a kuka mögött felfedezték. Elpakolja a bankókat, az üres tárcát pedig a szemetesbe dobja. A láncot a tenyerén méricskéli.* - Ezért is kapot néhány százast. *állapítja meg, és feláll.* - Valamiből nekem is élnem kell, nem? Mit bujkálsz itt? Fekete vámpírt láttál? Én láttam egyet, de már lelépett. Az a kicsen Vadúr vagy ki volt.
Vissza az elejére Go down
Katherina
Harcos
Katherina


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:24 pm

*felvont szemöldökkel fordul a sikátor felé, ahová az imént egy vámpír szaladt, kétli, hogy a másik két fajból lett volna, hiszen akkor nagy valószínűséggel rátámadt volna. Ezért óvatosság ide vagy oda, de a sikátor felé indul, ahogy közeledik megérzi, hogy fehérrel van dolga, és ráadásul nem is egyel hanem rögtön két vámpírral. Amint elér a sikátor szájához, majd belép a sötétjébe elköhinti magát*
Vissza az elejére Go down
Gwenda
Újonc
Gwenda


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 30.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:26 pm

*Reflekszből ugrik be a kuka mögé, Tichva mellé, majd ahogy rájön, hogy valószínűleg nem most akarják felkoncolni, kidugja az orrát.*
- Ki vagy te? *kérdi a jövevénytől. A kislány miatt nem aggódik, pedig róla valószínűbb, hogy hátbaszúrja,de legalábbis az értékeitől megszabadítja...*
Vissza az elejére Go down
Tichva
Újonc
Tichva


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 06.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:28 pm

*Lenéz a bokájánál gugoló nőre, és rámordul.* - Ha elejtettem valamit, fel ne vedd! *majd a jövevényre néz* - Mi van itt ma, fehértalálkozó? A feketék most mentek el, szóval jókor jöttök. Dolgozni sem tudtam miattuk mostaáig. Azok a sötétek mindent észrevesznek. Szóval szia, te kivagy, és te is ki vagy it a lábamnál?
Vissza az elejére Go down
Katherina
Harcos
Katherina


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:32 pm

*elmosolyodik a kis jeleneten, majd megáll kellő távolságban a lányoktól, nem akarja megijeszteni őket jobban, bár valószínűleg rájöttek már, hogy nincsenek közvetlen veszélyben* Az én nevem Kath, és mint azt az okos kis hölgy mondta, fehér vámpír vagyok, ahogyan ti is...
Vissza az elejére Go down
Gwenda
Újonc
Gwenda


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 30.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:34 pm

- De jó... *sóhajt fel.* Az enyém Gwenda. *mutatkozik be, majd a kislány felé fordul.* És te? Pénzkereső? *kérdi "udvariasan"*
Vissza az elejére Go down
Tichva
Újonc
Tichva


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 06.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:36 pm

- Tichva *feleli vállat vonva* - ti régen errefelé éltek? Én csak nemrég érkeztem, de errefelé marhanagy a vámpírforgalom! Ennyit én még életemben nem láttam. Ha tudom, inkább maradok Berlinben. Régen ott éltem... *eltűnődik* - Nagyon régen...1941-ben.
Vissza az elejére Go down
Katherina
Harcos
Katherina


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:40 pm

*biccent Gwen felé illendőségből, aztán kissé elkerekedett szemmel hallgatja Tichva sztoriát* Ha olyan régen volt már, akkor hogyan lehet, hogy még nem jutottál öhm... szóval magasabb szintre kislány? Ki teremtett egyáltalán? *kérdezi összeráncolt homlokkal*
Vissza az elejére Go down
Gwenda
Újonc
Gwenda


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 30.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:43 pm

- Ilyen rég? *vonja fel a szemöldökét.* - Én csak pár hete lettem vámpír... És valamelyest közelebbről származom *morogja.*
Vissza az elejére Go down
Tichva
Újonc
Tichva


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 06.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2008 4:46 pm

- Hé! Én épp elég magas vagyok! *háborodik fel* - Nem ilyen csitri. *megvetően bök Gwendára.* - Tudom én a nevét annak a stricinek? Berlinben volt. Kivittek valami vonathoz, a pasi meg lerángatott róla, és megharapott. Lekéstem a vonatot, anyám meg elment vele, és sosem jött vissza. Egy darabig Berlinben éltem, aztán túl sűrű lett a bombaeső, és leléptem. Mentem amerre a lábam vitt. Most meg itt vagyok. Eddig nem sok fehéret láttam, azokat is csak futólag.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A város főtere
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WV - Vampire :: Közterületek :: Bloodforest-
Ugrás: