WV - Vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WV - Vampire

WV-Vampire megújult világa!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A város főtere

Go down 
+4
Gwenda
Silas Arcane
Hannah
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Shahinda
Főúrnő



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2008 11:26 pm

- Megzabolázni egy vöröset? *nevet* - De eszembe jutott már, és rögtön könnyesre is nevettem magam, hogy hogy juthat ilyen ostobaság az eszembe. A vörösek nem megzabolázhaóak, ezért lettek vörösek...
Vissza az elejére Go down
Agatha Ravenna Moon
Főúrnő
Agatha Ravenna Moon


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2008 11:36 pm

- Hát persze, ezért lettek vörösek *visszhangozza Shahinda szavait.* Azonban azt ajánlom, hogy a kicsikék szálljanak le a tanítványaimról, különben én fogom elkapni őket! *mondja figyelmeztetően, és elfordul, menni készül.*
Vissza az elejére Go down
Shahinda
Főúrnő



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2008 11:45 pm

- Szeritem nem szeretnéd, ha én is rászállnék a tanítványaidr, szóval el a kezekkel az enyémektől! *kedves mosoly, de hideg szemek* - Amíg jóvátehetetlen nem történik, nekem ne gyertek panaszkodni, nem panaszkodunk ilyesmiért mi sem. *ő maga is menni készül.*
Vissza az elejére Go down
Agatha Ravenna Moon
Főúrnő
Agatha Ravenna Moon


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2008 11:47 pm

*Elhúzza a száját.*
- Csak próbáld meg... *a mosolya semmi jót nem ígér.* További szép éjszakát, Shahinda! *köszön el, majd szárnyakat bont, és eltűnik az éjszakában, Darkmoon felé.*
Vissza az elejére Go down
Shahinda
Főúrnő



Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.

A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2008 11:58 pm

- Miért ne próbálnám? *tűnődik, és mosolyogva néz Agatha után,majd lassan megfordul, és gyalog sétál hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A város főtere - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A város főtere
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
WV - Vampire :: Közterületek :: Bloodforest-
Ugrás: